Afyonkarahisar Merkez 2. OSB Kamulaştırma Çalışmalarında İlerleme

Afyonkarahisar Merkez 2. OSB Kamulaştırma Çalışmalarında İlerleme

Sinanpaşa Belediye Başkanı Tolga Yıldırım, Afyonkarahisar Merkez 2. OSB kamulaştırma çalışmaları kapsamında en büyük desteği Afyonkarahisar Valisi Küb

Paylaş

Sinanpaşa Belediye Başkanı Tolga Yıldırım, Afyonkarahisar Merkez 2. OSB kamulaştırma çalışmaları kapsamında en büyük desteği Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı’nın verdiğini belirterek, Sinanpaşa bölgesi adına teşekkürlerini iletti. 

Toplamda 264 tapunun 132’sinin tescil işlemlerinin tamamlandığını duyuran Başkan Yıldırım, geriye kalan 132 tapunun tescil çalışmalarının ise en kısa zamanda bitirileceğini belirtti.

Sinanpaşa Belediye Başkanı Tolga Yıldırım, Afyonkarahisar Merkez 2. OSB adına Sinanpaşa Belediyesi tarafından yürütülen kamulaştırma çalışmalarında önemli bir aşama kaydedildiğini söyledi. 

Afyonkarahisar Merkez 2. OSB’de yapılan kamulaştırma çalışmalarının bölgedeki sanayi yatırımlarının hızlandırılmasına büyük katkı sağlayacağını vurgulayan Başkan Yıldırım, “Sinanpaşa Belediyesi olarak, Afyonkarahisar Merkez 2. OSB adına yürüttüğümüz kamulaştırma çalışmalarında önemli bir mesafe katettik. 

Şu ana kadar 132 tapunun tescil işlemlerini başarıyla tamamladık. Geri kalan 132 tapunun tescil işlemlerini de en kısa zamanda bitirerek, bölgedeki sanayi yatırımlarının önünü açmayı hedefliyoruz. 

Afyonkarahisar Merkez 2. OSB’de yapılan çalışmalarımız ile bölgedeki sanayi alanlarının genişletilmesine ve ekonominin canlanmasına büyük katkı sağlayacaktır. 

Bölgemiz cazip bir yatırım merkezi haline gelecektir. Bu süreçte emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

“VALİMİZE, SİNANPAŞA HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Başkan Yıldırım, “Afyonkarahisar Merkez 2. OSB’nin kamulaştırma çalışmaları esnasında, Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nın büyük katkıları olmuştur. 

Sayın Valimizin desteğiyle Sinanpaşa bölgesi her geçen gün daha da gelişiyor ve büyüyor. Bu çalışmalar, hem istihdamı artıracak hem de bölge ekonomisine büyük katkı sağlayacak. Kendilerine Sinanpaşa halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.
 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0