Başkan Çetinkaya öğrencilere moral ve motivasyon pikniği düzenledi

Başkan Çetinkaya öğrencilere moral ve motivasyon pikniği düzenledi

Düzağaç Belediye Başkanı Selçuk Çetinkaya, göreve gelir gelmez kasaba da okuyan öğrencilerin maddi ve manevi olarak her zaman yanında olmaya devam edi

Paylaş

Düzağaç Belediye Başkanı Selçuk Çetinkaya, göreve gelir gelmez kasaba da okuyan öğrencilerin maddi ve manevi olarak her zaman yanında olmaya devam ediyor. 2023-2024 eğitim – öğretim yılının sonuna gelinmesiyle birlikte öğrencilerin yoğun geçen eğitim yılının ardından rahatlamaları ve moral bulmaları amacıyla Düzağaç Belediye Başkanı Selçuk Çetinkaya tarafından öğrencilere ve ailelerine yönelik bir piknik düzenlendi. Pikniğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Avcı ve Okul Öğretmenleri katıldı. 

 

“ÖĞRENCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ”

Başkan Selçuk Çetinkaya, “Eğitim yılının sonunda çocuklarımızın ve ailelerimizin bir araya gelerek hoş vakit geçirmelerini, yılın yorgunluğunu atmaları ve motivasyonlarını artırmalarını amaçladık. Öğrencilerimizin başarısı ve mutluluğu bizim için çok önemli. Bu tür etkinliklerle onları desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

VELİLERDEN BAŞKAN ÇETİNKAYA’YA TEŞEKKÜR

Etkinliğe katılan veliler ise organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Çetinkaya’ya teşekkür ettiler. Çocuklar, gün boyu süren etkinliklerde gönüllerince eğlenerek unutulmaz bir gün geçirdi.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0