Belediye’de Halk Günü Dönemi Başlıyor: Başkan Köksal Vatandaşın Ayağına Gidecek

Belediye’de Halk Günü Dönemi Başlıyor: Başkan Köksal Vatandaşın Ayağına Gidecek

 Afyonkarahisar Belediyesi, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerini doğrudan Başkan Burcu Köksal’a iletebileceği “Halk Günü Toplantılarına” başlıyor

Paylaş

 Afyonkarahisar Belediyesi, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerini doğrudan Başkan Burcu Köksal’a iletebileceği “Halk Günü Toplantılarına” başlıyor.

Her hafta Cuma günleri 10.00-12.45 saatleri arasında düzenlenecek ilk halk günü toplantısı, yarın (17 Mayıs Cuma) Belediye Meclis Salonunda yapılacak. 

Belediye Başkanı Burcu Köksal’ın Başkanlığında vatandaşlardan gelen istek ve taleplerin dinleneceği toplantılara, Başkan Yardımcıları ile belediye birim müdürlüleri katılacak.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından halkımıza seslenen Başkan Burcu Köksal, mazbatasını aldığı günden bu yana şahsına gösterilen teveccühten dolayı herkese teşekkür etti.

“SÖZLERİMİZİ YERİNE GETİRMEK İÇİN DAHA FAZLA ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR”

Afyonkarahisar için daha çok çalışmak ve zaman harcamak gerektiğine işaret eden Köksal mesajında şu ifadelere yer verdi: “Değerli Hemşehrilerim, şahsıma göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 

Üzerime yüklenmiş olan görev ve sorumluluğun bilincindeyim. Pazartesi gününden itibaren artık “Hayırlı Olsun” ziyaretleri için randevu veremeyeceğiz. 

Çünkü Afyonkarahisar’ımız için daha çok çalışmamız ve verdiğimiz sözleri yerine getirebilmemiz için daha çok zaman harcamamız gerekiyor. Bu demek değildir ki; sizlerle görüşmeyeceğiz. 

Bundan sonra mahallenizde, sokağınızda, caddenizde sizlerle bir araya geleceğim. Ayrıca her Cuma günü Halk Günü Toplantılarımıza başlıyoruz. 

Bu Cuma günü saat 10.00’dan itibaren Belediye binamızda sizlerle buluşacağız. Ondan sonraki her Cuma günü de yine her bir mahalle de sizlerle bir araya gelip, sizleri dinleyeceğiz. 

Artık Afyonkarahisar’ımız için birlikte omuz omuza çalışıp ilimizi hak ettiği yere getireceğiz. Hepinize çok teşekkür ediyorum.”

#Afyonkarahisar #Belediye #HalkGünü #BurcuKöksal #ŞehirGelişimi #Toplantılar

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0