“Bir Ağaç da Sen Dik” Sloganıyla Ağaç Dikme Etkinliği Gerçekleştirildi

“Bir Ağaç da Sen Dik” Sloganıyla Ağaç Dikme Etkinliği Gerçekleştirildi

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı’nın destekleri ile Horan Parkı’nda gerçekleştirilen ağaç dikme etkinliği, yoğun katılımla gerçekleşti.  “Bir a

Paylaş

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı’nın destekleri ile Horan Parkı’nda gerçekleştirilen ağaç dikme etkinliği, yoğun katılımla gerçekleşti. 

“Bir ağaç da sen dik” sloganıyla düzenlenen etkinlik, bölge halkı tarafından büyük ilgi gördü.

Bolvadin‘in İncisi Horan Parkı’nda ‘Daha yeşil bir Bolvadin daha yeşil bir Horan Parkı’ için ağaç dikme etkinliği yapıldı. 

Etkinliğe katılan vatandaşlar, Bolvadin Belediye Başkanı Derviş öncülüğünde belirlenen alanlara fidan dikerek doğaya katkıda bulundu. 

Başkan Aynacı, doğanın korunmasının ve yeşil alanların artırılmasının önemine dikkat çekerek, bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti. 

Etkinlik boyunca vatandaşlara ağaç dikiminin önemi anlatıldı ve her katılımcıya birer fidan verildi. 

Fidan dikimi sırasında çocuklar da ailelerine yardım ederek, doğa sevgisinin küçük yaşlarda aşılanmasının önemi vurgulandı.

“DAHA YEŞİL BİR BOLVADİN İÇİN”

Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Derviş Aynacı; “Hem bu günümüz hem geleceğimiz için ağaçlar dikmek çok önemli. 

İlçemizde her alanda yaptığımız çalışmalar gibi yeşil ve geleceğe mutlu bakan bir Bolvadin için çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Bu etkinlikle başlattığımız ağaç dikim çalışmalarımıza sürekli devam edeceğiz ve Bolvadin’in her yerine ağaçlandırmış olacağız.” dedi. 

Etkinliğin sonunda, tüm katılımcılara teşekkür eden Başkan Aynacı, Bolvadin’in yeşil alanlarını artırmaya yönelik çalışmaların devam edeceğini söyledi.

#Bolvadin #HoranParkı #AGaçDaSenDik #YeşilBolvadin #AğaçDikmeEtkinliği

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0