GEZDİK GÖRDÜK ŞİLE BÖLÜMÜNE İLGİYLE İZLENDİ.

GEZDİK GÖRDÜK ŞİLE BÖLÜMÜNE İLGİYLE İZLENDİ.

  Türkiye’nin referans kanalı olan Tele 1 TV ‘de Cumartesi günleri yayınlanan, yapımcılığı ve yönetmenliği gazeteci Mesut Solak’ın sunuculuğu da İlkse

Paylaş

  

Türkiye’nin referans kanalı olan Tele 1 TV ‘de Cumartesi günleri yayınlanan, yapımcılığı ve yönetmenliği gazeteci Mesut Solak’ın sunuculuğu da İlksen Efe’nin yaptığı Gezdik Gördük programı bu hafta İstanbul’un en güzel ilçelerinden olan Şile’yi ekranlara getirdi ve yoğun ilgiyle izlendi.

İlksen Efe’nin sıcak ve akıcı anlatımı ve yönetmenin detaylı çekimleri ile Şile’yi tanıtan program gördüğü ile nedeniyle gelecek hafta tekrar olarak yeniden yayınlanacak.

Şile’nin simgesi Şile bezinden kestane balına kadar, tarihi yerlerinden sokakta halk ile yapılan röportajlar ile ilçemizi tanıtan program izlendiği saat diliminde yüksek bir reyting aldı. Konu hakkında yapımcı ve yönetmen Mesut Solak gazetemize şunları söyledi. ’Şile gerçekten İstanbul’un hemen yanı başında sanki ayrı bir tatil kasabası gibi. Bizde burayı çekerken çok keyif aldık, programın yayınlanmasında desteğini gösteren Şile dernekler federasyonu başkanı Süleyman Hilmi Eren ve yönetim ekibine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sevgili meslektaşım Kanal Şile’nin sahibi Arif Soner Bütün ve ekibine da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Sunucu İlksen Efe’de yayın sonrası şunları söyledi. ’Yaklaşık 3 yıldır Gezdik Çördük’te sunucuyum, her yerin ayrı bir güzelliği var ama Şile farklı bir güzeldi. Deniz fenerindeki manzarası, halkının sıcaklığı, tarihi ve lezzetleri son olarak ta gün batımı ile bizleri çekerken mutlu etti. Eminin TELE 1 izleyenleri de aynı keyfi almıştır. Bende programın yayınlanmasındaki emeklerinden dolayı sevgili Arif’e ayrıca teşekkür ediyorum’ ’dedi

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0