Mersin’in Yükselen Değeri Tüzün Trafo’ya Destek Ziyareti

Mersin’in Yükselen Değeri Tüzün Trafo’ya Destek Ziyareti

  Ak Parti Akdeniz İlçe Başkanı Mehmet Ali Can ve ilçe yöneticileri, Mersin’in Karacailyas bölgesinde bulunan Tüzün Trafo fabrikasını ziyaret etti. Bu

Paylaş

  

Ak Parti Akdeniz İlçe Başkanı Mehmet Ali Can ve ilçe yöneticileri, Mersin’in Karacailyas bölgesinde bulunan Tüzün Trafo fabrikasını ziyaret etti. Bu ziyaret, hem fabrikanın başarılarını takdir etmek hem de yerel sanayinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirildi.

Tüzün Trafo Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Tüzün, Ak Parti Akdeniz İlçe Başkanı Mehmet Ali Can ve beraberindeki heyeti fabrikada ağırlamaktan büyük onur duyduğunu belirtti. Tüzün, fabrikanın faaliyetleri ve gelecek hedefleri hakkında misafirlere detaylı bilgiler sundu.

Fabrikanın üretim tesislerini gezen Mehmet Ali Can ve ilçe yöneticileri, Tüzün Trafo’nun başarılarını ve Mersin ekonomisine katkılarını yerinde gözlemleme fırsatı buldu. Fabrika turunda, Tüzün Trafo Genel Müdürü Mehmet Tüzün, fabrikanın kuruluşundan bu yana elde edilen başarıları ve yapılan yatırımları anlattı. Tüzün, “Fabrikamız, Mersin’de ilk ve tek transformatör üretim tesisi olmasıyla ön plana çıkıyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda kendimize önemli bir yer edindik,” dedi.

Mehmet Tüzün, aynı zamanda üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde akreditasyon belgelerinden bahsederek, fabrikanın teknolojik yeniliklere ve kaliteye verdiği önemi vurguladı. Bu gibi ihracat faaliyetleriyle ülkemize döviz kazandırıyoruz.

Ziyaretin sonunda, Tüzün Trafo Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Tüzün, Ak Parti Akdeniz İlçe Başkanı Mehmet Ali Can ve ilçe yöneticilerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti. “Bu tür ziyaretler, yerel sanayinin gelişimi ve işletmelerin moral bulması açısından büyük önem taşıyor. Sn. Mehmet Ali Can’a ve tüm yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim,” dedi.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0