Milletvekili Taytak’tan, PTT Genel Müdürü Gülten’e ziyaret

Milletvekili Taytak’tan, PTT Genel Müdürü Gülten’e ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, PTT Genel Müdürü Hakan Gülten’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, Afyonkarahisa

Paylaş

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, PTT Genel Müdürü Hakan Gülten’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, Afyonkarahisar ile ilgili çeşitli talep ve istekler gündeme getirildi.

Milletvekili Taytak, ziyareti sırasında Afyonkarahisar halkının PTT hizmetlerinden daha etkin bir şekilde yararlanabilmesi için yapılması gereken düzenlemeler ve iyileştirmeler konusunda Genel Müdür Gülten’e detaylı bilgi verdi. 

Özellikle kargo hizmetlerinin hızlandırılması, posta şubelerinin modernizasyonu ve personel sayısının artırılması gibi konular ele alındı.

Genel Müdür Hakan Gülten, Afyonkarahisar’ın ihtiyaçları doğrultusunda gerekli adımların atılacağını ve hizmet kalitesinin artırılması için çalışmalara başlanacağını ifade etti. 

Ziyaretin sonunda, Milletvekili Taytak, PTT Genel Müdürü Gülten’e misafirperverliği için teşekkür ederek, Afyonkarahisar’ın gelişimi adına iş birliğinin devam edeceğini belirtti.

Ziyarette Milletvekili Taytak, Genel Müdür Hakan Gülten’e Afyon mermerinden yapılmış saat hediye etti.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0