Necla Akben’in Duygu Seline Programında Muhteşem Şiir ve Türkü Ziyafeti

Necla Akben’in Duygu Seline Programında Muhteşem Şiir ve Türkü Ziyafeti

  Uzun bir aradan sonra Türk Halk müziğinin ünlü ismi Necla Akben, Haber Caddesi TV’de Selhan Özdemir’in sunuculuğunu yaptığı “Duygu Seline” programın

Paylaş

  

Uzun bir aradan sonra Türk Halk müziğinin ünlü ismi Necla Akben, Haber Caddesi TV’de Selhan Özdemir’in sunuculuğunu yaptığı “Duygu Seline” programının konuğu oldu. Yeni bir şiir kitabı çıkaran Necla Akben, programda yeni şiir kitabından “Çay” şiirini seslendirdi. Necla Akben, Selhan Özdemir’e şiir kitabını hediye edip şiir ve türküler söyledi.

Saygın aile hayatıyla dikkat çeken Necla Akben, aynı zamanda mesleği avukatlık olan ve meslektaşı avukat eşiyle hukuk bürosunda çalışırken, güzel sesi ve yorumuyla TRT’de unutulmaz eserler seslendirmiştir. Selhan Özdemir’in şiir kitabına övgüler yağdıran şiir yazarı Necla Akben, programda Selhan Özdemir’in bir şiirini de seslendirdi. Anılarını ve en ünlü gazinolarda sahne aldığı hayatını anlattı. Ayrıca siyasette de kendisini gördüğümüz, Türkiye’nin gururu, hanımefendiliğiyle adından çok konuşulan Necla Akben ile hoş sohbet, şiirler ve türküler eşliğinde bir program yaşadık.

Başarılarıyla taht kurmuş ve tüm sevenlerinin yüreklerine hitap etmiş olan Necla Akben’e çok teşekkür ediyoruz. Haber Caddesi TV olarak sevgilerimizle.

Gazeteci Murat Avcı

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0