Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye 2.’si Oldu

Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye 2.’si Oldu

2023-2024 Okul Sporları Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası, bu yıl Kayseri’de büyük bir katılımla düzenlendi.  Ülkenin dört bir yanından g

Paylaş

2023-2024 Okul Sporları Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası, bu yıl Kayseri’de büyük bir katılımla düzenlendi. 

Ülkenin dört bir yanından gelen sporcular, yeteneklerini sergileyerek mücadele etti. 

Bu prestijli turnuvada, Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu öğrencisi Fahri Agah Haliloğlu, büyük bir başarıya imza atarak Türkiye ikincisi oldu.

İl Müdürü Kasapoğlu’ndan Tebrik

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Fahri Agah Haliloğlu’nu başarısından dolayı tebrik etti. 

Kasapoğlu, Haliloğlu’nun başarısının diğer öğrenciler için de teşvik edici olduğunu belirtti ve sporun gençler üzerindeki olumlu etkilerine değindi. 

Kasapoğlu, “Fahri Agah Haliloğlu’nun başarısı, azim ve çalışmanın neler başarabileceğini gösteren bir örnektir. 

Kendisini ve ona destek olan ailesini, öğretmenlerini gönülden kutluyorum” dedi.

Haliloğlu, gelecekteki hedefleri arasında milli takıma seçilmek ve uluslararası yarışmalarda Türkiye’yi temsil etmek olduğunu belirtti. 

Bu hedefe ulaşmak için çalışmalarına ara vermeden devam edeceğini ve daha büyük başarılara imza atmayı planladığını söyledi.

#FahriAgahHaliloğlu #MasaTenisi #ÖzelSporcular #TürkiyeŞampiyonası #Afyonkarahisar #SporBaşarısı #GençlikveSpor #MilliTakım #AzimveBaşarı

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0