ABDURRAHİM AVCIOĞLU’ DAN BAKAN ALİ YERLİKAYA’YA BÜYÜK DESTEK ÇIKTI.

ABDURRAHİM AVCIOĞLU’ DAN BAKAN ALİ YERLİKAYA’YA BÜYÜK DESTEK ÇIKTI.

  Şırnak Cizre Hacımusa aşireti Lideri İş insanı Abdurrahim Avcıoğlu Basın açıklaması yaptı. yaptığı açıklamada.” “Son Dakika. kahraman İçişleri Bakan

Paylaş

  

Şırnak Cizre Hacımusa aşireti Lideri İş insanı Abdurrahim Avcıoğlu Basın açıklaması yaptı. yaptığı açıklamada.”

“Son Dakika. kahraman İçişleri Bakanı Sn Ali Yerlikaya itibarsızlamaya çalışıyorlar yapan kim feto Terö örgütü PKk ve Mafya ve Suç örgütü tarafından Sayın Yerlikaya’ya ne yaparsanız yapın kahramanlık içişleri bakanımız Sayın Ali yerlikaya’ya İstikbalini kaybetmeyecektirir. her zaman Sayın Bakanımız Ali yerlikaya’nın yanındayız yanında olmaya da devam edeceğiz.
Yeni kabinenin açıklanmasıyla Türkiye yeni bir döneme adım attı. Yeni içişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya göreve başladığı günden bu yana çok dikkat çekti. 81 İlde her gün yapılan çeşitli operasyonlarla vatandaşların gönlünde güven tazeledi. Tefecilere, uyuşturucu kaçakçılarına, silah kaçakçılarına, sözde mafyalara ve daha fazlasına kök söktürüyor. Kafes operasyonları özellikle ülkemizin huzur ve güvenliği için kritik öneme sahip. Sayın Bakanımızın son dönemde başlattığı Güvenlik Toplantıları da takdire şayan. Şehirlerimizin Valileri, Jandarma Komutanları, Emniyet Müdürleri dahil tüm protokolle bir araya gelip, sorunları ve yapılacak operasyonlar için detay topluyor. Bu sayede şehir eşkiyalarına yönelik operasyonlar yapılıyor ve hepsinin dibi kazınıyor. Bu operasyonları da bizzat kendisi yönetip sosyal medya hesaplarında gururla paylaşıyor. Tabiki bir Kürt olarak beni de gururlandırıyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğum için Sayın İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’nın yanında olduğum için ve Cumhur İttifakının yanında olduğum için MHP Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin yanında olduğum için hep eleştirildim ve hdpkk terör örgütü tarafından hep tehdit edildim. Biz tehditlere boyun eğmeyiz. Ayrıca sayın Bakanımızın Terör Örgütüne yönelik duruşu da bizi çok mutlu ediyor. Yapılan toplantılarda alınan kararlarla birlikte terör örgütünü bitirecek operasyonlar yapılmaya devam ediyor. Sözün özü İçişleri Bakanımız sayın Ali Yerlikaya bizim kırmızı çizgimizdir. Allah ona sağlık, sıhhat versin inşallah. Durmak yok yola devam..Kahraman T.C. İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Bakanımız Sayın Bakan Ali Yerlikaya’ya Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.dedi.”
Abdurrahim Avcıoğlu.

NE MUTLU KÜRT DOĞDUM.
NE MUTLU MÜSLÜMAN OLDUM.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
KÜRT TÜRK BİRDİR BİR KALACAKTIR.
ABDURRAHİMAVCIOĞLU.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0