Afyonkarahisar Emniyeti’nden Hırsızlık Operasyonu

Afyonkarahisar Emniyeti’nden Hırsızlık Operasyonu

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 14 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleşen bir dizi hırsızlık olayıyla ilgili başarılı bi

Paylaş

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 14 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleşen bir dizi hırsızlık olayıyla ilgili başarılı bir operasyon gerçekleştirdi.

14 Mayıs 2024 günü, M.E. isimli şahsın aracından oto teyp ve bass ses sistemi, S.S. isimli şahsın aracından 2 adet hoparlör ve 1 adet oto teyp, R.K. isimli şahsın kamyonundan 1 adet takograf ve Ö.B. isimli şahsın aracından 1 adet teyp ve 4 adet hoparlör çalındı.

Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerinin yaptığı çalışmalar sonucunda, bu hırsızlık olaylarını gerçekleştirenlerin M.Ö. ve SSÇ O.D. olduğu tespit edildi. 

17 Mayıs 2024 günü yakalanan şahıslarla birlikte çalıntı malzemeler ele geçirilerek, sahiplerine teslim edilmek üzere muhafaza altına alındı.

17 Mayıs 2024 günü adli mercilere sevk edilen SSÇ O.D. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, M.Ö. tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

 #Afyonkarahisar #Emniyet #Asayiş #Hırsızlık #Adalet #Güvenlik #HalkınGüvenliği #Operasyon

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0