Afyonkarahisar’da Gençlik Haftası Coşkusu Zafer Meydanı’nda!

Afyonkarahisar’da Gençlik Haftası Coşkusu Zafer Meydanı’nda!

Afyonkarahisar Valiliği himayesinde düzenlenen Gençlik Haftası etkinlikleri, gençlerin coşkulu katılımıyla devam ediyor.  Bu kapsamda, gençlerin sosya

Paylaş

Afyonkarahisar Valiliği himayesinde düzenlenen Gençlik Haftası etkinlikleri, gençlerin coşkulu katılımıyla devam ediyor. 

Bu kapsamda, gençlerin sosyal medyadan uzaklaşarak sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle vakit geçirmelerini amaçlayan “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” projesi, Zafer Meydanı’nda gerçekleştirildi.

Gençler, projenin sunmuş olduğu çeşitli spor etkinlikleriyle ter dökerken, resim, hat, ebru gibi atölyelerde de yeni beceriler edinerek sanat eğitmenlerinden ilham aldılar. 

Proje, gençlerin sosyal medya bağımlılığından uzaklaşarak bir araya gelmelerini sağlarken, aynı zamanda sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle vakit geçirme imkanı sundu.

Afyonkarahisar Gençlik Merkezleri tarafından uygulanan bu proje, Gençlik Haftası’nın en dikkat çekici etkinliklerinden biri oldu ve gençlerin coşkusunu ve enerjisini gözler önüne serdi.

#GençlikHaftası #Afyonkarahisar #SosyalMedyadanSosyalMeydana #GençlikEtkinlikleri

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0