Başkan Aynacı, itfaiye birimini ziyaret etti

Başkan Aynacı, itfaiye birimini ziyaret etti

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, belediyenin hayati birimlerinden birisi olan itfaiye teşkilatını ziyaret etti. Ziyaret esnasında Başkan Aynac

Paylaş

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, belediyenin hayati birimlerinden birisi olan itfaiye teşkilatını ziyaret etti. Ziyaret esnasında Başkan Aynacı, nöbetlerini yerine getiren itfaiye personeliyle bir araya gelerek çalışmaları hakkında bilgi aldı ve istişarelerde bulundu. Başkan Aynacı, itfaiye personeline gösterdikleri özverili çalışmaları ve fedakârlıkları için teşekkür ederek, yeni dönemde başarılar diledi. Ziyaret sırasında başkan Aynacı ekiplerle yapılan samimi sohbetlerde, itfaiye teşkilatının görevlerini daha etkin bir şekilde yerine getirebilmesi için yapılabilecek çalışmalar hakkında konuştu.

 

 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren itfaiye ekipleri Başkan aynacı ’ya yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Akşam geç saatlere kadar devam eden görüşme Başkan Aynacı ve itfaiye erlerinin günün hatırasına istinaden fotoğraf çektirmeleri ile birlikte görüşme son buldu.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0