BAŞKAN KARADAĞ: ŞANLIURFA HALKINA ZULÜM YAPILIYOR ARTIK YETER!

BAŞKAN KARADAĞ: ŞANLIURFA HALKINA ZULÜM YAPILIYOR ARTIK YETER!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal’ın, bakanlık önünde gerçekleştirdiği eyleme des

Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal’ın, bakanlık önünde gerçekleştirdiği eyleme destek oldu. Şanlıurfa halkının hizmetsizliği hak etmediğini belirten Başkan Karadağ:” şanlıurfa’yı yok sayan, hizmet etmemek için yarışan zihniyetle mücadelemiz devam edecektir”dedi.

CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, Şanlıurfa ve Mardin’deki elektrik kesintilerini protesto etmek için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı önünde, oturma eyleminde bulundu. Vekil Tanal’a ilk destek CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat karadağ’dan geldi. Karadağ, Şanlıurfa’da büyük bir hizmet sorunu olduğunun altını çizerek şunları söyledi:” CHP Şanlıurfa milletvekilimiz Sayın Mahmut Tanal, bölgemizdeki Dedaş zulmünü ve elektrik kesintilerini protesto etmek amacıyla sabaha kadar bakanlık önünde oturma eylemi yaptı. Bu eylem artık yetkilileri harekete geçirmeli. Şanlıurfa’da büyük bir hizmet etmeme yarışı var. Bu yarış son bulmalı. Şanlıurfa halkı bunları hak etmiyor. Yaz aylarının gelmesiyle beraber yaşanan ve yaşanacak olan elektrik kesintileri Şanlıurfa halkına büyük zulümdür. Artık yeter”dedi.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0