Çatalkaya “Eğrigöl ve Uçansu’ya sahip çıkın “

Çatalkaya “Eğrigöl ve Uçansu’ya sahip çıkın “

  İYİ Parti Gündoğmuş İlçe Başkanı Emir Ali Çatalkaya , AKP li Gündoğmuş Belediye Başkanı Ali Gülen’e çağrı yaparak, önerilerde bulundu. “Eğrigöl Yayl

Paylaş

  

İYİ Parti Gündoğmuş İlçe Başkanı Emir Ali Çatalkaya , AKP li Gündoğmuş Belediye Başkanı Ali Gülen’e çağrı yaparak, önerilerde bulundu.

“Eğrigöl Yaylası ve Uçansu Şelalesine sahip çıkın”diyen Çatalkaya şunları ifade etti.
” Kıymetli Gündoğmuşlu hemşerilerim
İyi Parti Gündoğmuş Teşkilatı olarak ilçemizin her geçen gün kan kaybettiğine dikkat çekerek hep dedik ki Gündoğmuş günü birlik masa başında alınan kararlarla değil, planlı programlı Gündoğmuş’un geleceğinin bilim insanları tarafından hazırlanacak bir “Gelecek Vizyonu” çerçevesinde bilimsel yönetilmesi gerektiğini savunduk…
Gündoğmuş’a “Altın Çağ” vaadinde bulunarak halkın tercihi ile işbaşına gelen Ali Gülen ve yönetimi maalesef iki aylık süreçte yaptıkları icraatlara sınıfta kalmışlardır. Gündoğmuş’un geleceği ile ilgili hiçbir hazırlıkları olmadan rutin bir şekilde “böyle gelmiş, böyle gider” havası ile yönetmeye devam etmektedirler. Belediyenin asli görevi olan yol ve temizlik gibi işleri yapılan hizmetleri sosyal medya hesaplarından paylaşarak günü kurtarmaya çalışmaktadır.
ALİ GÜLEN’E ÇAĞRIDA BULUNUYORUZ
İyi Parti Teşkilatı olarak ilçemizin yeniden gelişmesi için siyaset gözetmeksizin, bir çalıştay yapılması için buradan tüm kamuoyunun önünden Sayın Belediye Başkanımız Ali Gülen’e çağrıda bulunuyorum. Gündoğmuşlu olup ta Türkiye’nin değişik yerlerinde görevi olan çok sayıda mimar mühendis gibi bir çok vatandaşımız bulunmaktadır. İlimizde bulunan bir üniversitenin bilim insanları kadrosu ile bu insanları buluşturarak işinde uzman insanlara bir Gündoğmuş gelecek vizyonu hazırlatılmalı. Bu insanların hazırlamış olduğu stratejik rapor yerel yönetimin kluvazu olmalıdır. Aksi takdirde Gündoğmuşumuz kan kaybetmeye devam edecek hele hele bu zihniyetle yönetilirse yok olma tehlikesi ile karşı karşı kalacaktır.
ŞİMDİ TAM ZAMANI
Sayın Başkanım, sizi Gündoğmuş’u yeniden canlandıracak iki değerimize sahip çıkmaya davet ediyorum. Bunlardan biri ilçemiz sınırları içinde yer alan Eğrigöl Yaylası. Burası insanlarımızın akın ettiği doğal güzellikleriyle tüm Türkiye’nin dikkatini çeken bir yayla. Belediye olarak hem gölümüzü korumak hemde gelen insanların çevreyi kirletmesini önlemesi en önemlisi de belediyemizin gelir getirecek bir proje hazırlanmasını sizden rica ediyorum. Oraya gelen insanların konaklama sorununu çözecek ahşap evler veya modern çadırlar kurulmalı, gölün etrafına piknik alanları, kamp alanları yapılmalıdır. Burası sahipsiz her geçen gün safariciler tarafından talan edilmektedir. Sizi Gündoğmuş’umuzun muhteşem güzelliğine sahip çıkmaya davet ediyoum.
İkinci ise bir dünya markası haline gelen Uçansu Şalalemiz… Burası maalesef ihale edilerek kiraya verilmiş, çok fazla yatırım eksiği bulunmaktadır. Hafta sonları yüzlerce aracın ziyaret ettiği şalalemizde daha geçen haftaya kadar bir wc bile yoktu. Bu Gündoğmuş’a yakışmıyor. Şalalemizi ziyarete den insanlarn birkaç gün zaman geçireceği şekilde projelendirilip yeniden hayata geçirilmelidir. Bu iki proje Gündoğmuş Belediyesi’nin yıllık bütçesini ikiye katlayacağından şüphe yoktur. Para yok icralık olduk, enkaz devraldık gibi siyasi söylemlerden lütfen vazgeçin mesainizi Gündoğmuş’un geleceği için çalışır. Lütfen bir eser bırakın… Saygılarımla. GÜNDOĞMUŞ İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI EMİR ALİ ÇATALKAYA”
Haber: Zeki Demi

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0