ÇOCUKLARIMIZA AYDINLIK BİR TÜRKİYE BIRAKACAĞIZ

ÇOCUKLARIMIZA AYDINLIK BİR TÜRKİYE BIRAKACAĞIZ

CHP Kars İl Başkanı Onur Uludaşdemir, yarınların aydınlık olması için yarının teminatı olan çocuklara aydınlık bir Türkiye bırakmak gerektiğini vurgul

Paylaş

CHP Kars İl Başkanı Onur Uludaşdemir, yarınların aydınlık olması için yarının teminatı olan çocuklara aydınlık bir Türkiye bırakmak gerektiğini vurguladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kars İl Başkanı Onur Uludaşdemir, Türk Milleti’nin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 104. Yıldönümünü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yayınladığı mesajla kutladı.
Başkan Uludaşdemir, mesajında, şunları kaydetti: “Türk Milleti kendi geleceğini belirledi ve 23 Nisan 1920’de egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunu ilan etti. Yarının teminatı olan çocuklarımıza aydınlık bir Türkiye bırakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun. Çocuklarımıza aydınlık bir Türkiye bırakacağız. 23 Nisan 1920’de Millet Meclisini kurarak Ulusal Kurtuluş Savaşımızı zafere ulaştıran başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmetle ve saygıyla anıyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.”

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0