DEMİROĞLU: YERLİ ATA TOHUMU ÜRETİMİ ŞART!

DEMİROĞLU: YERLİ ATA TOHUMU ÜRETİMİ ŞART!

  Adil Türkiye Partisi (ATP) Genel Başkan Yardımcısı Ümit Demiroğlu, ülke ekonomisine ilişkin değerlendirmede bulundu. Ekonomiyi kalkındırmak için ive

Paylaş

  

Adil Türkiye Partisi (ATP) Genel Başkan Yardımcısı Ümit Demiroğlu, ülke ekonomisine ilişkin değerlendirmede bulundu. Ekonomiyi kalkındırmak için ivedilikle yerli ata tohumuna geçilmesi gerektiğini söyleyen Demiroğlu:” Bizler ATP olarak gerekli bütün adımları atacağız”dedi.

Ümit Demiroğlu, ülke ekonomisini kalkındırmak için yerli Ata tohumuna geçilmesi gerektiğini söyledi. Yetkililere seslenen Demiroğlu, 2022 yılında getirilen yasağın kaldırılması gerektiğini savunarak:” Yerli Ata tohumu şart. Eskiden atalarımız tarımda yerli üretim yaparak Türkiye Cumhuriyeti ekonomisine büyük katkı sağlayarak, ithal değil ihracat hamlesi yapılıyordu. Bunun da ülkemize büyük katkısı oluyordu. 2002 yılında mevcut hükümet başa geldi ve 2006 yılından itibaren yerli ata tohumunu yasaklandı. Yerli üretim yapan ve satmaya devam eden üreticilerimize sayısız ceza yaptırımlarıyla yıldırıp, yerli üretim bitirildi. Biz Adil Türkiye Partisi olarak ülkemiz için gereken adımları atarak, ülkemizin enflasyon karşısında kalkınması için bütün gayretimizle gerekli adımları atacak ve çalışmaları sürdüreceğiz. Bizler ne sağcı ne solcuyuz. Ülkesini seven Atatürk miliyetçileriyiz. Vatanımız için ne gerekiyorsa onu yapmaya daima hazırız”dedi.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0