HERSEK PLAJI CANKURTARANLAR, VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRİYORLAR

HERSEK PLAJI CANKURTARANLAR, VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRİYORLAR

  Altınova Belediyesi cankurtaran ekipleri yaz aylarının da gelmesiyle birlikte boğulma vakalarını önlemek ve vatandaşları bilgilendirmek için titizli

Paylaş

  

Altınova Belediyesi cankurtaran ekipleri yaz aylarının da gelmesiyle birlikte boğulma vakalarını önlemek ve vatandaşları bilgilendirmek için titizlikle çalışmalarını sürdürüyor.

CANKURTARANLAR, VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRİYORLAR
Hersek plajını tercih eden vatandaşların can güvenliğini her zaman ön planda tuttuklarını belirten Altınova Belediyesi cankurtaran ekipleri,’’ Hersek plajımızı tercih eden vatandaşlarımızın can güvenliğini ön planda tutuyoruz. Vatandaşlarımızı Hersek plajımız ile ilgili bilgilendiriyoruz. Bizlerin önceliği vatandaşlarımızın can güvenliğini sağlamaktır.’’ dediler.

HERSEK DENİZİ EMİN ELLERDE
Altınova Belediyesine ait tekne ile belirli aralıklarla da Hersek denizinde devriye atarak kontrol sağladıklarını söyleyen cankurtaran ekipleri,’’ Sadece sahil ve plaj kısmında değil, belediyemize ait tekne ile Hersek denizimizin belirli noktalarında da kontrollerimizi gerçekleştiriyoruz.’’ dediler.

EKİP VE EKİPMANLARIMIZLA RİSKLERE KARŞI HAZIR
Cankurtaran botları ve tüm ekipmanlar ile vatandaşların Hersek plajında güvende olduğunu belirten ekipler,’’ Vatandaşlarımızın can güvenliği adına tüm ekip ve ekipmanlarımız eksiksiz olarak olası bir boğulma riskine karşı hazır bekletilmektedir. Cankurtaran ekipleri olarak ilk yardım eğitimlerimizde mevcuttur. Gene her gün bir personelimiz dürbün ile kontroller gerçekleştirmektedir. Vatandaşlarımızın can güvenliği için çalışmalarımız devam ediyor.’’ ifadelerine yer verdiler.

Cankurtaran ekipleri, vatandaşları da cankurtaran olmayan bölgelerde denize girmemeleri ve çeken akıntıya (rip) akıntısına karşı dikkatli olmaları noktasında uyarıyor.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0