HERSEK PLAJI GEVENLİK VE CAN KURTARMA HAZIR KITA

HERSEK PLAJI GEVENLİK VE CAN KURTARMA HAZIR KITA

  Altınova Belediyesi yaz sezonuna Hersek plajını hazırlarken, sahilde cankurtaran olarak görev alacak personellerinde eğitimini tamamladı. Hersek pla

Paylaş

  

Altınova Belediyesi yaz sezonuna Hersek plajını hazırlarken, sahilde cankurtaran olarak görev alacak personellerinde eğitimini tamamladı. Hersek plajında yaklaşan yaz sezonu için hazırlıklara ara vermeden devam ediliyor. Hersek sahilinin tamamında olmak üzere görev yapacak cankurtaranlar sıkı eğitimden geçiyor.

ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Hersek plajının temizlik çalışmaları dışında insan hayatı üzerine de çalışmaların ve eğitimlerin devam ettiğini belirten Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca,’’ Hersek plajımızı yaz aylarına hazırlık çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Temizlik ve çevre düzeni ile başlayan çalışmalarımızda güvenli yüzme bölgeleri oluşturuyoruz. Yaşanacak her türlü olumsuz duruma karşı cankurtaranlarımızda göreve başlıyor. Cankurtaranlarımız eğitimlerini tamamladı. Plajımızda temizlik, sağlık ve güvelik odaklı çalışmalarımız sezon boyunca devam edecek.’’ diye konuştu.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0