Üstün ve Yılmazaslan: Projemizde Sona Yaklaşıyoruz

Üstün ve Yılmazaslan: Projemizde Sona Yaklaşıyoruz

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Cengiz Üstün ve Madeni Sanatkarlar Oda Başkanı Mustafa Yılmazaslan, geçtiğimiz günlerde TO

Paylaş

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Cengiz Üstün ve Madeni Sanatkarlar Oda Başkanı Mustafa Yılmazaslan, geçtiğimiz günlerde TOKİ Başkanlığı’na gerçekleştirdikleri ziyarete ilişkin bir açıklama yaptı.

Afyonkarahisar’da kurulan 100. Yıl Karma Sanayi Sitesi Kooperatif’i için Milletvekilleri ile birlikte arsa temini konusunda TOKİ Başkanlığı’nı ziyaret ettiklerini ifade ederek, “Kooperatif olarak uzun süredir üzerinde çalıştığımız, esnaflarımızın iş yeri sahibi olmasını sağlamak, kira maliyetlerinden kurtarmak ve yeni sanayi alanlarını şehrimize kazandırmak için projemizde sona yaklaşıyoruz. 

TOKİ Başkanımız Ömer Bulut’a gerçekleştirdiğimiz ziyarette de, Kooperatifimize arsa temini için verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

Sürecin başlangıcından bu güne kadar konuyu bizzat takip edip desteklerini esirgemeyen başta AK Parti Milletvekilimiz Ali ÖZKAYA olmak üzere İbrahim YURDUNUSEVEN ve Hasan ARSLAN ile TOKİ Başkanı Ömer BULUT’a teşekkür ediyoruz dedi.

#Afyonkarahisar #EsnafSanatkarlar #TOKİ #100YılKarmaSanayiSitesi #ArsaTemini #CengizÜstün #MustafaYılmazaslan #AliÖzkaya #İbrahimYurdunuseven #HasanArslan #ÖmerBulut

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0