YALOVA DA DENETİMLER DE RUHAYTSIZ SİLAHLAR YAKALANDI

YALOVA DA DENETİMLER DE RUHAYTSIZ SİLAHLAR YAKALANDI

    Yalova Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Yalova İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerimizce suçun önlenmesi, suça karışan şahısların tespiti v

Paylaş

  

 

Yalova Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Yalova İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerimizce suçun önlenmesi, suça karışan şahısların tespiti ve suç eşyalarının ele geçirilmesine yönelik yapılan sabit uygulamalar ve önleyici devriye faaliyetleri neticesinde;

05.06.2024 tarihinde Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerimizce adli olaya karışan T.D. isimli şahıstan 1 adet üzerinde herhangi bir ibare bulunmayan ruhsatsız tabanca ele geçirilmiştir.

08.06.2024 tarihinde Asayiş Şube Müdürlüğü Motosikletli Polis Timleri görevlilerimizce durumundan şüphelenilerek durdurulan 06*** plaka sayılı araç içerisinde bulunan K.T. isimli şahıstan 1 adet üzerinde herhangi bir ibare bulunmayan ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 7 adet fişek ele geçirilmiştir.

09.06.2024 tarihinde Asayiş Şube Müdürlüğü Motosikletli Polis Timleri görevlilerimizce durumundan şüphelenilerek durdurulan 34*** plaka sayılı araç içerisinde bulunan C.Ç. isimli şahıstan 1 adet Walther marka ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 7 adet fişek ele geçirilmiştir.

11.06.2024 tarihinde Asayiş Şube Müdürlüğü Motosikletli Polis Timleri görevlilerimizce durumundan şüphelenilerek durdurulan 77*** plaka sayılı araç içerisinde bulunan M.C. isimli şahıstan 1 adet Browning marka ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 66 adet fişek ele geçirilmiştir.

12.06.2024 tarihinde Çiftlikköy İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce adli olaya karışan B.D. isimli şahıstan 2 adet üzerinde herhangi bir ibare bulunmayan ruhsatsız tabanca ele geçirilmiştir.

05-12.06.2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen çalışmalarda toplam 6 adet ruhsatsız tabanca ve 80 adet fişek ele geçirilmiş olup, şüpheli şahıslar hakkında gerekli adli ve idari işlemler başlatılmıştır.

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü olarak toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, meydana gelebilecek yaralanmalar ve maddi zararların önlenmesine yönelik mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0