YALOVA KENT KONSEYİ, BAŞKAN FAZLACA’YI ZİYARET ETTİ

YALOVA KENT KONSEYİ, BAŞKAN FAZLACA’YI ZİYARET ETTİ

  Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir ve yönetimi, Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca’yı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bu

Paylaş

  

Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir ve yönetimi, Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca’yı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir ve yönetimi, Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca’ya gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi vererek, “Kentimizin seçilmişleriyle yaptığımız görüşmeler, fikir alışverişleri Yalova ve ilçelerimizin gelişimi için önem arz etmektedir. Bize iletilen talepleri doğrudan ilgililere ileterek, kentimizin yol haritasına da katkı sağlıyoruz.” dedi.

‘KENT KONSEYİ İLE İLETİŞİM HALİNDE OLACAĞIZ’
Kent Konseylerinden her zaman faydalanmak istediklerini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca,’ Kent Konseyleri bir ilçenin ve ilin olmazsa olmazlarındandır. Bizler her zaman Kent Konseyimiz ile sürekli iletişim halinde olacağız. Nazik ziyaretleri için ve bilgilendirmeleri için Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir ve yönetimine teşekkür ederim.’ diye konuştu.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0