Yalova da Ruhsatsız Ateşli Silahlar Operasyon

Yalova da Ruhsatsız Ateşli Silahlar Operasyon

Yalova İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerimizce suçun önlenmesi, suça karışan şahısların tespiti ve suç eşyalarının ele geçirilmesine yönelik yapıl

Paylaş

Yalova İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerimizce suçun önlenmesi, suça karışan şahısların tespiti ve suç eşyalarının ele geçirilmesine yönelik yapılan sabit uygulamalar ve önleyici devriye faaliyetleri neticesinde;

17.04.2024 tarihinde Çınarcık İlçe Emniyet Müdürlüğümüz görevlilerince yapılan denetimler esnasında durumundan şüphelenilen O.A. isimli şahsın yapılan kontrollerinde 1 adet WALTER marka ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 9 adet 7.65mm çapında fişek ele geçirilmiştir.

18.04.2024 tarihinde Asayiş Şube Müdürlüğümüz Cinayet Büro Amirliği görevlilerince Bahçelievler Mahallesinde durumundan şüphelenilerek durdurulan M.C. isimli şahsın yapılan kontrollerinde 1 adet üzerinde RETAY ibaresi bulunan ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 7 adet 7.65mm çapında fişek ele geçirilmiştir.

23.04.2024 tarihinde Asayiş Şube Müdürlüğü Motosikletli Polis Timleri görevlilerimizce durumundan şüphelenilerek durdurulan 77*** plaka sayılı araç içerisinde bulunan T.A. isimli şahıstan 1 adet Canik marka ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 72 adet fişek ele geçirilmiştir.

23.04.2024 tarihinde Asayiş Şube Müdürlüğümüz Cinayet Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalar sonucunda 21.04.2024 tarihinde olaya karıştığı tespit edilen M.C. isimli şahıs yakalanmış, şahıstan üzerinde RETAY ibaresi bulunan 1 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 13 adet fişek ele geçirilmiştir.

Şüpheli şahıslar hakkında gerekli adli işlemler başlatılmıştır.

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü olarak toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, meydana gelebilecek yaralanmalar ve maddi zararların önlenmesine yönelik mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0