Başkan Öztaş, İlçedeki Tarım Sektörünü Güçlendirmek İçin Sera Firmalarıyla Buluştu

Başkan Öztaş, İlçedeki Tarım Sektörünü Güçlendirmek İçin Sera Firmalarıyla Buluştu

  Başkan Öztaş, ilçedeki tarım uygulamalarını geliştirmek ve çeşitlendirmek amacıyla yatırımcı sera firmaları ve yöneticileriyle bir araya geldi. Sanj

Paylaş

 

Başkan Öztaş, ilçedeki tarım uygulamalarını geliştirmek ve çeşitlendirmek amacıyla yatırımcı sera firmaları ve yöneticileriyle bir araya geldi. Sanjet AŞ tarafından düzenlenen toplantıya Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş da katıldı. Sera bölgelerinde üretim yapan yöneticilerin bir araya geldiği toplantıda, seracıların istek ve talepleri Başkan Öztaş tarafından dinlendi ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Seracıların Talepleri

Toplantıya katılan seracılar, altyapı ve teknik destek taleplerini Başkan Öztaş’a ileterek, sektörün ilçede daha da gelişerek pazar haline gelmesi için katkılarının önemini vurguladılar.

Başkan Öztaş’ın Açıklaması

Başkan Öztaş, seracıların taleplerini dikkate alacaklarını ve gerekli adımları atmaya hazır olduklarını ifade etti.

Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş, ilçedeki tarım sektörünü güçlendirmek ve çeşitlendirmek amacıyla yatırımcı sera firmaları ve yöneticileriyle bir toplantı düzenledi. Sera bölgelerinde üretim yapan yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, sektörün talepleri ve beklentileri ele alındı.

 #BaşkanÖztaş #Tarım #Sera #Toplantı #Sandıklı #İlçeHaber

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0